Boutique Vals 
 


Move Su Sporları şirket bünyesinde Move Diving Centre ve Boutique Vals olarak iki farklı sektörel alanda hizmet veren grubun markalarından biri olup,

2011 Yılında Lüx parekende sektöründe uzun yıllar yöneticilik yapmış olan Seval Akkoca ve eşi Ozan Akkoca'nın ortaklığı ile kurulan Boutique Vals markası yılların tecrübesi ile modern,şık ve farklı giyinmeyi seven kadınların tercihi olmuştur.

Boutique Vals yaklaşık 10 yıllık tecrübesiyle kaliteyi ve müşteriye hizmetini ön planda tutmayı hedeflerinin başında yeralmasını sağlamıştır. Ürünlerde deseni ve kumaşı kendi tasarımları olmak üzere, özel koleksiyonlarına ek olarak günlük giyimden, gece elbiselerine ve kokteyl elbiselerine  uzanan özenle seçilmiş, eşsiz modellerin oluşturduğu geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır. Marka bu özellikleri ile trendleri takip eden,tasarım arayışında olan,şıklığı konforu hayat tarzı olarak benimseyen, stil sahibi modern kadınların tercihi olmaktadır.

Hali hazırda çeyrek asıra dayanan dürüst, ilkeli ve yenilikçi tarzı ile her geçen gün gelişerek Muğla'nın birbirinden güzel Fethiye ve Göcek beldelerinde modaseverlere hizmet etmeye devam etmektedir.

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR